EVENTY
EVENTY FIRMOWE

Restauracja Enklawa to dobrze znana lokalizacja (Dolnych Młynów 10), znakomite potrawy, profesjonalne nagłośnienie oraz Cocktail bar z szeroką ofertą alkoholi. Przestrzeń pozwala na bezproblemowe pomieszczenie nawet 150 osób wewnątrz,  jak i na zewnątrz – w Enklawowym ogródku. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów firmowych, spotkań integracyjnych, szkoleń oraz wydarzeń specjalnych. Na życzenie naszych gości przygotujemy sprzęt do prezentacji, dedykowane menu, parkiet do zabawy, czy nawet zestaw do karaoke! Zaufaj Nam i zorganizujmy event, który na długo zapisze się w pamięci Współpracowników i Kontrahentów!

 

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz swój wieczór panieński lub kawalerski? Może poszukujesz restauracji potrafiącej stworzyć wymarzoną, rodzinną atmosferę? Nie znalazłeś dogodnej lokalizacji? Enklawa jest dla Ciebie!

Zapewniamy wszystkie składniki potrzebne do doskonałej zabawy. Dobierzemy muzykę oraz menu idealnie dobrane do Twoich potrzeb.
Oferujemy 50 miejsc siedzących na jednej sali, ponad 100 w całej restauracji, profesjonalne nagłośnienie, indywidualne menu i szeroką ofertę alkoholi premium.

Położenie restauracji – znany w Krakowie kompleks przy ul. Dolnych Młynów 10, to gwarancja komfortowych połączeń komunikacyjnych, nawet o późnej porze.

Odwiedź Nas i poznaj Naszą szeroką ofertę lub skontaktuj się z Nami drogą telefoniczną – 570 690 650, bądź mailową – kinga.enklawa@gmail.com